SUPË & SALLATË

Serving Hours: 11:00 – 16:00.

Supe e ditës 2.50

Supe e ditës

2.50

Supe pikante e pergatitur me karrote dhe xhenxhefil. Anash vjen me tortija te nxehta.

Sallatë Meksikane në sahan 4.00

Sallatë Meksikane në sahan

4.00

Avokado, domate, qepë e kuqe, fasule, misër, krem djathi dhe gjethe ajsberg në salcë limoni t'athët me mjaltë venigret.

Sallatë Meksikane me pulë 5.00

Sallatë Meksikane me pulë

5.00

Gjoks pule i pjekur në grill, avokado, domate, qepë e kuqe, fasule, misër, krem djathi dhe gjethe ajsberg në salcë limoni t'athët dhe mjaltë venigret.

Lakën në limon të athët 4.20

Lakën në limon të athët

4.20

Lakën e kuqe dhe e bardhë përgaditur në stil tradicional Meksikan në limon të athët, copëza karrote, arra, shegë, rrush i thatë dhe krema me cilantro/majdanoz.